Reference

 

 

 

 

Mezi nejvýznamnější zákazníky patří Konzern Volkswagen. Pod křídla koncernu dnes patří značky jako Volkswagen, Audi, Škoda, Seat, Porsche, Scania,Bentley, Man.

 

KARSIT GROUP SE do svých závodů implementuje neustále novou výrobu a to prostřednictvím nejen obchodu, ale zejména projektovým oddělením. Oddělení nejen zavádí novou výrobu dle procesů ISO TS, ale i koordinuje zlepšovací procesy napříč celou firmou. Důkazem toho jsou úspěšně realizované projekty s partnery na celosvětové úrovni jako Volkswagen, Škoda, AUDI, Gumotex, Scania,Benteler, Proseat, Inteva, Lear, Faurecia a další.

Firma Karsit lisuje všechny vnitřní díly pro dveře a kapoty Škoda A5,B6,Yeti. Roboticky svařujeme laserem pohledové díly 5-tých dveří. Lemujeme a svařujeme přední , zadní dveře , 5-té dveře a přední kapotu v robotické lince. Dále v rámci projektu náhradních dílů lakujeme díly v naší KTL lakovně. Projekt je v SOP od 2013.

 

 

 

V rámci skupiny KARSIT GROUP SE  závod Příbram jsou v SOP od roku 2013 a od roku 2014 projekty výroby drátěných sedáků. V závodě Příbram ohýbáme, dělíme a svařujeme na robotických linkách sedáky pro více jak milion aut za životnost projektu a to nás řadí mezi TOP 5 dodavatele Konzernu Volkswagen. Jedná se o projekty platformy MQB pro VW, Škodu, Seat, Audi. Dále o projekt výroby sedáků pro druhou a třetí řadu modelu AUDI Q7.  Dále projekt drátěného sedáku děleného i neděleného pro Škodu SK26. Tento segment je podporován úspěšným obchodním jednáním a zkušenostmi v Konstrukci a vývoji.